"Ať věříš, že můžeš nebo věříš, že nemůžeš, máš absolutní pravdu." - Henry Ford

Justina Lavash

7. dubna 2010 v 13:03 | Lucka |  Co ráda mám
Dnes jsem zatáhla školu...heh...to je ale přečin, ře :o) Abych pravdu řekla, u nás se tohle prostě nenosí, teda alespoň v naší třídě, jsme takový vzorňáci. Měli jsme jíti totiž do Planetária. Fyzikální přednáška? Nelze. Radši jsem si pospala.


A teď bych se měla učit k maturitě. Vím, že to udělalo plno lidí přede mnou a já musím taky, ale musím sepřiznat, že v poslední době mívám dost hektické sny. Včera jsem psala maturitní sloh, v noci jsem se neustále probouzela a ráno jsme se probudila se slušnou bolestí hlavy....nebylo to z písemky, ale podvědomí asi zapracovalo - čas se krátí a já toho umím doopravdy málo.
Jenže momentálně mám v hlavě prázdno. Pouštím si nahrávky naší kapely, ve které jsme nováčkem. Myslím na včerejší večer plný bemzoci, na to, co mne čeká a jak jsme ve své podstatě nemožná. A tak si tady nějakou chvíli opět po delší době blogguji.

Co mi však pozvedlo náladu, je CD Justina Lavashe, které mi poslala jedna dobrá duše. Znáte ho? Ne-e? Na svůj věk pěkný chlap a ty kytarové dovednosti a hlasový potenciál? To je panečku poslech!Směs folku, jazzu a blues, to já můžu...:o)
Zkuste si ho poslechnout, třeba si zlepšíte náladu tak, jako já ;)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 8. dubna 2010 v 17:43 | Reagovat

ty jo..ještě že já maturuju za dva roky..ikdžyto taky neni moc času..no at to zvládneš ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama